جديدترين محصولات

ریحان ایتالیایی

ریحان ایتالیایی

ریحان ایتالیاییItalian basilنام علمی: Ocimum basilicum..

89,000تومان

بیبی اسفناج 0.1 (baby spinach)

بیبی اسفناج 0.1 (baby spinach)

بیبی اسفناج (baby spinach)..

8,900تومان

سالاد عدس (یک نفره)

سالاد عدس (یک نفره)

سالاد عدسزمان و انرژی کافی برای تهیه سالادهای جدید ندارید؟از سالادهای تکراری در مهمانی خسته شدید؟برا..

9,500تومان

گل بگونیا (begonia)

گل بگونیا (begonia)

گل بگونیا (begonia)..

10,000تومان

حمل و نقل


روال ارسال سفارشات در روزهای عادی به شکل زیر می‌باشد و در شرایط خاص مانند روزهای شلوغ و پر تردد اسفند ماه، بر حسب روش و مسیر ارسال سفارش متفاوت خواهد بود و امکان دارد طبق روال زیر صورت نگیرد.

میوستان با فراهم کردن امکان ارسال سه ساعته و پرداخت در محل، تجربه خریدی لذت بخش را برای شما رقم می‌زند. تا کنون طرح ارسال سریع در شهر تهران پیاده‌سازی شده اما به زودی در شهرهای دیگر ایران هم میسر خواهد شد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق جدول زمان‌بندی انتخاب شده توسط مشتریان به هنگام ثبت درخواست، تحویل داده خواهد شد. بعلاوه ارسال سفارش بدون محدودیت در تمام روزهای هفته انجام می‌شود و سفارشات بالای سی هزار تومان در شهر تهران به صورت رایگان ارسال می‌شوند.

جهت ارسال سفارشات زیر سی هزار تومان فارغ از وزن سفارش و مسیر مبلغ نه هزار تومان به عنوان هزینه ارسال در نظر گرفته خواهد شد.این مجموعه مفتخر است اعلام کند که به میزان پنج  درصد از کل ارزش سفارش را در صورت پرداخت اینترنتی به عنوان تخفیف در نظر گرفته و از نرخ قابل پرداخت کم می‌کند.

این سفارشات تا حداقل سه ساعت بعد از ثبت سفارش و با توجه به زمان تعیین شده برای تحویل سفارش ارسال خواهد شد و البته این بازه زمانی برای کالاهایی با فروشندگانی غیر از میوستان نهایتا تا 72 ساعت کاری است.

 توجه:

-ارسال رایگان برای سفارشات با ارزش بالای سی هزار تومان منظور خواهد شد. برای سفارشات با ارزش زیر سی هزار تومان برای همه سفارشات صرفه نظر از وزن و مسافت به طور ثابت و به مبلغ نه هزار تومان می‌باشد.

 اقلام سفارش با فاکتور قبل از ترک همکاران تحویل بررسی شوند-

 -در خصوص رسیدگی به درخواست مشتریان گرامی در خصوص اشکالات مشاهده شده در محصول در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی، توصیه می‌شود به محض مشاهده، با تماس از طریق شماره 66904658 - 021 و یا ارسال پیغام از طریق آی دی تلگرام MIVESTAN_Support مشکل مشاهده شده به خدمات پس از فروش میوستان اطلاع داده شود.

- در صورت ارسال توسط تحویل اکسپرس میوستان، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از دریافت آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

-ارسال سفارش به اماکن عمومی مقدور نیست و آدرس تحویل باید کامل و دقیق باشد.

 

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :

- در ارسال سفارشات حجیم مبلغی مبنی بر پس‌کرایه به فاکتور اضافه خواهد شد.

- لازم به ذکر است سفارش‌هایی با ارزش بالای 500 هزار تومان مستلزم پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی هستند.

اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 30 هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@mivestan.com  به میوستان اطلاع دهید.